Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2013-12-27 15:14:40

 tom75

Użytkownik

Skąd: Bełżec
Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 14
Punktów :   
Motocykl: Zephyr 550

Pytanie o typ plastiku w Zephyr

Mam pytanie odnosnie plastkikow w Zephyrze 550   r.92  Jaki jet to rodzj plastiku PP, PE czy jakis inny, moze jest to dziwne pytanie ale chce naprawic "zadupek" oslone lampy tylnej mam uszkodzone mocowanie. Dlatego moje pytanie dotyczy rodzju plastiku jaki jest zastosowany w naszych motocyklach szukalem i nie moge znalezc prosze wiec o pomoc. Pytam poniewaz w "spawarce " mamy do dyspozycji rozne rodzje "elektrod"                                                                                                
                                                                                                                    Dziekuje z gory za odpowiedzi pozdrawiam Tomek

Offline

 

#2 2013-12-28 09:20:56

 Pudelski7

Zlotowicz                                    Moderator

Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2009-08-30
Posty: 1848
Punktów :   26 
Motocykl: Kawasaki Zephyr 1100

Re: Pytanie o typ plastiku w Zephyr

Też mnie to interesowało i nie moglem znalesc tej informacji bedziesz musiał chyba sobie poradzic na zasadzie prób i bledów. Na 99 % tak jak piszesz to właśnie jest PE lub PP.


motocykl jest najlepszy, bo zapewnia wspanialy kontakt ze wszystkim.
Doświadcza sie przyrody, smakuje kultury odwiedzanych krajow,
na wlasnej skorze doswiadcza sie kaprysow przyrody, wiatru, deszczu. Przeżycie jest pelniejsze...
http://www.motostat.pl/user_images/7652/icon3.png

Offline

 

#3 2014-03-12 19:13:57

 wwajs

Zlotowicz

Skąd: Kętrzyn
Zarejestrowany: 2013-11-25
Posty: 555
Punktów :   
Motocykl: YAMAHA TDM 850

Re: Pytanie o typ plastiku w Zephyr

cześć powiem tak, dzisiaj spawałem uchwyt właśnie od zadupka i fachowiec który to robił powiedział, że jest to ABS szczerze mówiąc ja się na tym nie znam powtarzam tylko to co mi powiedział. na razie spaw trzyma zobaczymy jak będzie. Jak to rozpoznał no sposób dla mnie dziwny ale jak będziesz zainteresowany daj znać to opowiem


Fortepian fortepianem ale Kawa to ja...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Casa Corazon Striking Beach Home Lodging Iraq hotel w ciechocinku https://f-gazy-on-line.pl/kursy/f-gazy Skup laptopów ursus