Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#16 2014-09-17 10:04:19

 TJa

Użytkownik

Skąd: WRC
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 303
Punktów :   
Motocykl: Zephyr 750 '95

Re: Skok klamki hamulca

mar33cki napisał:

tak jak Pałasz napisał wyżej - podszedłem do tematu kompleksowo - nowe przewody w oplocie, zestaw naprawczy pompy, zaciski z ER6 + zestawy regeneracyjne. Pierwsze kilkanaście km było kiepsko - klamka wpadała, hamulce słabiutkie. ale wystarczyły 2 przejazdy do Wro i z powrotem i klocki się dotarły, klamka ma skok 1cm przy mocowaniu, 3cm na końcówce (mierzyłem wczoraj specjalnie )
hamulce są jak brzytwy, ale z dozowaniem nie ma najmniejszego problemu, obsługuję je tylko 2 palcami i wystarcza aż nadto
pamiętam, że u Siwego w zeszłym roku jak siedziałem na moto, to też klamka miała bardzo mały skok

no to wychodzi ze bede sie musial dokladniej przyjzec tematowi, bo u mnie moge klamke sciagnac az do manetki

Offline

 

#17 2014-09-17 10:11:30

 mar33cki

Srebrny Zlotowicz                       Administrator

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2012-09-05
Posty: 2231
Punktów :   16 
Motocykl: FZS 1000 Fazer

Re: Skok klamki hamulca

jakbyś chciał sprawdzić ogranoleptycznie jak to jest u mnie to w ciągu dnia moto stoi pod parkiem technologicznym bud gamma, na Muchoborskiej - daj znaka to wyskoczę z pracy


1. Nie jeździć szybciej od swojego Anioła Stróża!!!
2. Uważać na samobójczo podlatujące ptactwo...
3. Tyle razy kontrolowanie i własnochętnie wsiąść i zsiąść z moto...
aktualny stan Mustanga

Offline

 

#18 2014-09-18 23:22:18

 Jasiu

Użytkownik

4814871
Skąd: Myszkow
Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 341
Punktów :   12 

Re: Skok klamki hamulca

polecam regenerację przede wszystkim zacisków.
ja w swojej 11 dołożyłem do tego pompę z eRłana i jakbym wcisnął teraz klamkę centymetr to bym leżał. Skok wynosi kilka mm a hamulce są wręcz jadowite, a i dozowalność jest świetna


'93 Kawasaki ZR 1100 Zephyr
'79 Kawasaki KZ 1000 MK2

Offline

 

#19 2014-09-19 17:25:57

 TJa

Użytkownik

Skąd: WRC
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 303
Punktów :   
Motocykl: Zephyr 750 '95

Re: Skok klamki hamulca

Jasiu napisał:

polecam regenerację przede wszystkim zacisków.

jestem po 'rozmowie' ze znajomym gymkhanowcem - przejechal sie, pohamowal i stwierdzil ze jest srednio - sugerowal wlasnie regeneracje zaciskow i zajrzenie do pompy... W weekend pewnie podzwonie po mechanikach/sklepach zeby sie zorientowac co i jak

Jasiu napisał:

ja w swojej 11 dołożyłem do tego pompę z eRłana i jakbym wcisnął teraz klamkę centymetr to bym leżał. Skok wynosi kilka mm a hamulce są wręcz jadowite, a i dozowalność jest świetna

az tak to bym nie chcial... wystarczy mi ze skok klamki skonczy sie przed malymi palcami no i oczywiscie zeby dalo sie sensownie dozowac a nie 0-1

Offline

 

#20 2014-09-19 17:26:57

 TJa

Użytkownik

Skąd: WRC
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 303
Punktów :   
Motocykl: Zephyr 750 '95

Re: Skok klamki hamulca

mar33cki napisał:

jakbyś chciał sprawdzić ogranoleptycznie jak to jest u mnie to w ciągu dnia moto stoi pod parkiem technologicznym bud gamma, na Muchoborskiej - daj znaka to wyskoczę z pracy

dzieki za oferte. Jak nie uda mi sie gdzies obejrzec/przymierzyc zdemontowanego zacisku to sie jakos bede z Toba dogadywal na spotkanie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Boulevard Palace Hotel ciechocinek hotel wellness distal wrocław