Ogłoszenie

Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu forum.


#1 2023-05-05 22:36:04

SebastianR

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-09-10
Posty: 25
Punktów :   

Zephyr coraz bardziej...

... mi się podoba.

Po reanimacji Zephyra zrobiłem "testowe" 300km i muszę powiedzieć, że jest nieźle, coraz lepiej.
Przede wszystkim rzędowa 4ka, która można wyżej kręcić daje frajdę. Dodatkowo na stożkach nieźle się drze - cały czas "słyszę" jak mówi odkręć mocniej .
No i waga i wysokość - idealne moto do miasta czy wokoło komina.
Mogę powiedzieć, że oczekiwania jakie miałem przed zakupem spełniły się z dużym plusem.

W garażu stoi też BMW R1150R ale z tego co widzę to będzie tylko na długie trasy - nie daje tyle zabawy co zephyr.

Offline

 

#2 2023-05-08 07:34:31

 Jachoo

Platynowy Zlotowicz                      Administrator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 2630
Punktów :   27 
Motocykl: ZR750 Husarya

Re: Zephyr coraz bardziej...

... i o to chodzi


__________________________________________________________________________________________

Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? ...
... A potem zacznij to robić.

Offline

 

#3 2023-05-09 10:53:43

 pabi

Użytkownik

Skąd: Okolice Świdnicy
Zarejestrowany: 2022-04-17
Posty: 17
Punktów :   
Motocykl: Zephyr 750C i WSK Bąk

Re: Zephyr coraz bardziej...

Ja też wracam z muchami w zębach po każdej przejażdżce, bo uśmiecham się szeroko cały czas.
Na spokojne wojaże w nieodległe okolice w sam raz, a oko cieszy sylwetką tak jak te 19 lat temu.

Ale i tak zamierzam zakupić Z1000, dla przyspieszenia i mocy. Biję się tylko z myślą czy 1gen czy z 2giej... Jeszcze nie zdecydowałem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zephyr.pun.pl hotel w ciechocinku https://f-gazy-on-line.pl/kursy/f-gazy Skup laptopów ursus